![BAŞKANIMIZ ERHAN CENGİZ DİNAMİK DENETİM MODELİ İLÇEMİZDE UYGULANMAYA BAŞLADI](http://www.kuluncak.bel.tr/resim/143/82/userfiles!resim_2!66214f45-b467-4544-88f0-d81e4212f093.jpg)
BAŞKANIMIZ ERHAN CENGİZ DİNAMİK DENETİM MODELİ İLÇEMİZDE UYGULANMAYA BAŞLADI
Kuluncak Belediye Başkanımız Sayın Erhan CENGİZ Kuluncak İlçe Kaymakamımız Sayın Alparslan SÖZEN ile birlikte Dinamik Denetim Modeli Denetlemelerine katıldı. “HEDEF VATANDAŞLARIMIZI..![MUHTARLAR DERNEĞİNDEN BAŞKANIMIZ ERHAN CENGİZ'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ](http://www.kuluncak.bel.tr/resim/143/82/userfiles!resim_2!20d1ae45-b9c8-4c12-996a-aa35c229c9f8.jpg)
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN BAŞKANIMIZ ERHAN CENGİZ'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
KULUNCAK MUHTARLAR DERNEĞİNDEN KULUNCAK BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ERHAN CENGİZ’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ. Kuluncak Muhtarlar Derneği Başkanı Tuncer Kablan ve yönetimi Belediye..![KARLA MÜCADELE KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR](http://www.kuluncak.bel.tr/resim/143/82/userfiles!resim_2!e6fb2287-f703-439b-930f-43675d0bc355.jpg)
KARLA MÜCADELE KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR
KARLA MÜCADELE KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR Belediye Başkanımız Sayın Erhan CENGİZ Kuluncak Belediyemiz kar yağışı sonrası araç ve yaya ulaşımında aksama yaşanmaması..![BAŞKANIMIZ ERHAN CENGİZ 'DEN BİR ŞEHİT BİR ÇOCUK PROJESİNE DESTEK](http://www.kuluncak.bel.tr/resim/143/82/userfiles!resim_2!49fccd2a-908c-4c5a-90d4-62051c264b2a.jpg)
BAŞKANIMIZ ERHAN CENGİZ 'DEN BİR ŞEHİT BİR ÇOCUK PROJESİNE DESTEK
Türk Kızılayı Malatya Şubesi ve Genç Kızılay gönüllüleri tarafından başlatılan ‘Bir şehit bir çocuk’ projesi kapsamında Kuluncak ilçesinde..![BAŞKANIMIZ ERHAN CENGİZ 'İN REGAİP KANDİLİ MESAJI](http://www.kuluncak.bel.tr/resim/143/82/userfiles!resim_2!f4f7328d-8e0b-4b68-ab09-a023caafc521(2).jpg)
BAŞKANIMIZ ERHAN CENGİZ 'İN REGAİP KANDİLİ MESAJI
Kuluncak Belediye Başkanımız Sayın Erhan CENGİZ, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan CENGİZ mesajında, mübarek üç ayların başlangıcı olan Regaip..![BAŞKANIMIZ ERHAN CENGİZ ‘İN ANKARA ZİYARETLERİ](http://www.kuluncak.bel.tr/resim/143/82/userfiles!resim_2!633344ec-8874-4a54-b28c-70136236d07f.jpg)
BAŞKANIMIZ ERHAN CENGİZ ‘İN ANKARA ZİYARETLERİ
BAŞKANIMIZ ERHAN CENGİZ ‘İN ANKARA ZİYARETLERİ Belediye Başkanımız Sayın Erhan CENGİZ Ankara ‘da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Başkanımız Sayın Erhan CENGİZ..![ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](http://www.kuluncak.bel.tr/resim/143/82/userfiles!resim_2!d7a4d78d-05bf-4366-bea7-64ff20a1bfc2.jpg)
ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Kuluncak Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı 02.02.2021 Salı Günü Saat 11.00 'da Belediye Başkanımız Erhan CENGİZ Başkanlığında Meclis Üyelerimizin Katılımı ile..![DOĞAL GAZ ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI](http://www.kuluncak.bel.tr/resim/143/82/userfiles!resim_2!08f1cbc1-c8be-4e57-8f16-1d6e6fb59a9f.jpg)
DOĞAL GAZ ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI
Belediye Başkanımız Sayın Erhan CENGİZ Malatya Aksa Doğal Gaz A.Ş Şirket Müdürü Güngör ATEŞ ve Ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Başkan CENGİZ;..![PERSONELLERİMİZ İLE TOPLU SÖZLEŞME İMZALANDI](http://www.kuluncak.bel.tr/resim/143/82/userfiles!resim_2!c9f46d05-ee6b-4581-b402-959c10c52314.jpg)
PERSONELLERİMİZ İLE TOPLU SÖZLEŞME İMZALANDI
Belediye Başkanımız Sayın Erhan CENGİZ - Belediyemizde görev yapan çalışma arkadaşlarımızı kapsayan toplu iş sözleşmemizi..![KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARIMIZ 7/24 DEVAM EDİYOR](http://www.kuluncak.bel.tr/resim/143/82/userfiles!resim_2!46cb8eb1-58d2-4769-845d-636cffc8ecc7.jpg)